Рецепт толерантності від сьомої школи

16 листопада в усьому світі відзначається Міжнароодний день толерантності. Його запровадили у 1995 за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості.

На підтримку Всеукраїнського Тижня Толерантності з 13 до 17 листопада у ЗОШ №7 (директор Л. Грішагіна) відбувся тиждень Толерантності, в рамках якого було сплановано та проведено ряд заходів.

Впродовж цього часу психолог Лемешева Т., заступник директора з виховної роботи Блинда В., педагог- організатор Копил Н. проводили роботу спрямовану на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими.

16 листопада відбувся флешмоб «Запали ліхтар толерантності». Психолог надала рецепт толерантності дітям та педагогам.

Отже, увазі читачів рецепт толерантності від сьомої школи: взяти велику чашу милосердя, покласти до неї жменьку гуманізму, пригоршню терпіння, жмуток чуйності, ложку довіри. Приправити все це умінням володіти собою і не осуджувати. Присипати умінням слухати, щедро полити доброзичливістю. Подавати, прикрасивши почуттям гумору. Вживати щоденно в необмеженій кількості.