«Реєстр будівельної діяльності» до послуг забудовників

В переліку ЦНАП є послуги, суб’єктом надання яких є відділ державного архітектурно-будівельного контролю Новокаховської міської ради. Особа може звернутись з питань реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних робіт, подання декларації про готовність об’єкта до експлуатації, видачі дозволу на виконання будівельних робіт та інше. Більш детальна інформація про адміністративні послуги доступна на інформаційних стендах ЦНАПу та на сайті Новокаховської ОТГ в розділі «Адміністративні послуги».

Подати заяву можна будь-яким зручним способом: особисто, або уповноваженою особою, або надіслати рекомендованим листом з описом вкладення. Послуги надаються безоплатно.

Про результат розгляду поданих документів можна дізнатись на сайті https://e-construction.gov.ua в розділі «Реєстр будівельної діяльності», який запрацював на початку липня в межах реалізації Єдиної державної електронної системи в галузі містобудування України. Проект реалізовано завдяки підтримці проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Вся інформація є актуальною, структурованою та захищеною від несанкціонованих змін. Наявний унікальний ідентифікатор, що дозволяє прив’язати до об’єкта будівництва всі дозвільні документи, та координати, що дають змогу з точністю виявити об’єкт будівництва. За перші два місяці функціонування реєстру внесено понад 27 тисяч декларативних та дозвільних документів. Дані публікуються в форматі Json та оновлюються щотижня.

Центр адміністративних послуг