Реєстр е-декларацій не працює. Гройсман порадив НАЗК піти у відставку всім складом

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман радить Національному агентству із запобігання корупції сьогодні ж написати заяви про відставку. Про це він заявив під час засідання уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я вам раджу всім просто зібратися сьогодні і написати заяви і піти у відставку”, – сказав Гройсман, звертаючись до голови НАЗК Наталії Корчак.

Зазначимо, Єдиний державний реєстр електронних декларацій напередодні припинив роботу і досі не працює.

Голова НАЗК Наталія Корчак заявила, що пояснити причини цього може лише адміністратор держпідприємства “Українські спеціальні системи”, який забезпечує роботу системи.

Декларанти і раніше жалілись на недосконалість системи заповнення електронних декларацій, баги та неможливість увійти в систему чи зареєструватись. Напередодні реформаторка Яніка Мєріло на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила:

“До заполнения 700 000 э-деклараций осталось 4 дня.

Правильная идея и задумка переросла в национальный технический позор, символ абсурда, непрофессонализма и безответственности.

Система просто НЕ РАБОТАЕТ (“вы же можете встать ночью” тоже не помагает уже. Уже и ночью не работает) . При этом системы с НАМНОГО большей нагрузкой, как Приват 24 и другие, могут работать без визга, скрипа и ноя.

Реально, такую работающею систему может построить любое нормальное ИТ-предприятие и не за миллион, а меньше.

И вместо ответственности НАЗК и УСС не продолжают нести ответственность, а крутить, вертеть, блефовать и получать премии.

При этом уголовная ответственность, если не подали вовремя. А уголовная ответственность за создание такой ситуации??? ЛЮБАЯ ответственность??

Невероятный позор, Театр Абсурда и Безнаказанности имени Э-деклараций…. или не-деклараций.”