Реєстрацію кандидатів у народні депутати України завершено

31 жовтня 2021 року в двох областях – Херсонській та Черкаській – відбудуться проміжні вибори народних депутатів до Верховної Ради України.

За даними Центральної виборчої комісії, станом на 1 жовтня у виборчому окрузі №184 (Херсонська область) зареєстровано 19 кандидатів: Катерину Одарченко, Андрія Помазана, Ігоря Токовенка, Олега Баркаренка, Геннадія Миколайовича Лагуту, Сергія Матвійчука, Тетяну Лазареву, Володимира Бериславського, Ігоря Йосипенка, Михайла Мельника, Максима Негрова, Сергія Вячеславовича Козиря, Ганну Живцову, Дмитра Васильєва, Юрія Колихаєва, Сергія Андрійовича Козиря, Геннадія Борисовича Лагуту, Геннадія Васильовича Лагуту, Олександра Пономарьова.

Всього в двох округах зареєстровано 45 кандидатів у народні депутати України – 31 особу висунуто політичними партіями, 14 – самовисуванці.

Загалом до ЦВК було подано 74 заяви про реєстрацію кандидатами в народні депутати, на 29 з них Комісія відповіла відмовою. Основні підстави – не внесення грошової застави у визначеному законом розмірі та невідповідність поданих документів вимогам виборчого законодавства, повідомляє прес-служба секретаріату ЦВК.