Рейтинг діяльності Херсонщини за шістьма напрямами

Під час засідання колегії обласної державної адміністрації директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Ірина Пшенична доповіла про роботу структурних підрозділів обласної державної адміністрації щодо забезпечення виконання показників соціально-економічного розвитку за січень-березень 2016 року і перше півріччя в цілому та додаткові заходи щодо поліпшення соціально-економічної ситуації в області у ІІІ кварталі поточного року.

Про це повідомляється на офіційному сайті Херсонської ОДА.

За словами Ірини Пшеничної, щоквартальна оцінка результативності діяльності місцевих органів виконавчої влади здійснюється за 27 показниками, що характеризують ситуацію за 6 напрямами в різних сферах соціально-економічного розвитку регіонів з визначенням відповідного рейтингового місця.

Так, на засіданні колегії були представлені такі напрями розвитку регіону, як «Економічна ефективність», «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця», «Фінансова самодостатність», «Ефективність ринку праці», «Розвиток інфраструктури» і «Відновлювальна енергетика та енергоефективність».

Слід зазначити, що у галузі інвестиційного розвитку та зовнішньоекономічного розвитку за показником приросту капітальних інвестицій до показника 2015 року Херсонщина посіла 1 місце серед регіонів України.

А загальний обсяг освоєних (використаних) капітальних інвестицій підприємствами та організаціями Херсонської області у січні-березні 2016 року   склав 817,92 млн грн, що дорівнює 238,2% проти відповідного показника аналогічного періоду 2015 року.

IMG_3260

Були представлені статистичні дані щодо розвитку зазначених напрямів і окреслені орієнтири обласної державної адміністрації у здійсненні заходів щодо закріплення позитивних тенденцій та створення умов для подальшого динамічного, збалансованого розвитку області.
Робота ОДА у ІІІ кварталі поточного року буде спрямована на реалізацію інвестиційних проектів, створення сільськогосподарських кооперативів, сімейних ферм, імпортизацію продукції, проведення щорічного Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», проведення робіт з реконструкції аеропорту «Херсон» та автомобільних доріг, розробку Стратегії розвитку малого й середнього бізнесу та проведення робіт по зменшенню енергоефективності.