Результати акції “Допоможемо зимуючим птахам”

сют

Нарешті за вікном задзвеніла крапель. По асфальтових дорогах заструменіли перші боязкі березневі струмочки. Дзвінко гримить по придорожніх кущах «чик-чирик» горобців. Ось і синиць в місті стало менше, полетіли вони в ліси, адже живуть влітку ці наші зимові гості саме там. Закінчилася зима …

Слідом за зимою, Станція юних натуралістів  підвела  підсумки міського етапу Всеукраїнської акції «Допоможемо зимуючим  птахам», яка  тривала протягом всього зимового періоду. Метою акції було допомогти пташкам, зимуючим у нас в місті, вижити в суворих умовах, виховати дбайливе ставлення дітей до природи, до «братів наших менших».

В акції взяли участь учні із 11-ти загальноосвітніх навчальних закладів: ЗОШ №1 (директор Зуйко О.М.), НВК №2 (директор Пуляєва Є.В.), ЗОШ №3 (директор Дубас І.П.),ЗОШ №5 (директор Нестерович В.Й.), ЗОШ №6 (директор Гайсенюк Л.М.), ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.), гімназії (директор Литвинова О.М.), ЗОШ №10 (директор Коткіна Т.В.), Дніпрянської ЗОШ (директор Микитенко Л.А.), Маслівської ЗОШ (директор Ковш О.П.), НКТЕЛ (директор Долецька Т.Є.) та гуртківці Станції юних натуралістів.

Учні ЗНЗ та вихованці СЮН виготовили та розвісили більше 525 годівничок, вели постійну підгодівлю птахів. У школах були проведені бесіди про природу і про життя птахів, організовані вікторини, конкурси, уроки екології, виставки.

За підсумками роботи визначено переможців акції:

І місце:

– учнівський та педагогічний колектив ЗОШ № 3, Новокаховської гімназії

– учнівський колектив 1-А  та 1-Б класу ЗОШ №3

 ІІ місце:

 –  учнівський та педагогічний колектив ЗОШ №10, ЗОШ №6

– учні1-Б класу гімназії

за ІІІ місце:

– учнівський та педагогічний колектив ЗОШ №1

– учнівський колектив 2-Б класу ЗОШ №3

Висловлюємо велику подяку учасникам : учням, вчителям, батькам за їх чуйність та кропітку працю!

Але найбільшу подяку висловили б своїм годувальникам і рятівникам численні горобці, синиці, галки, ворони, сороки і вся зимуюча  разом з нами летюча братія. Птахи легше зуміли перенести морози, а , значить, і вони допоможуть нам влітку, знищуючи шкідників з полів і городів, і просто піднімаючи настрій своєю веселою піснею.

Дуже б не хотілося, щоб з підбиттям підсумків закінчилася і сама акція. Птахи потребують захисту і уваги в усі пори року. Їм потрібні шпаківні, інші штучні гнізда, більше дерев і парків в межах міста.

Так давайте ж допомагати птахам не тільки в лютневий мороз!

Директор Станції юних натуралістів  Н.Р.Петрова