Результати сесії Херсонської обласної ради

Вчора, 1 червня, завершила роботу ХVІІІ сесія Херсонської обласної ради VІІ скликання. У ході засідання було розглянуто 98 питань, повідомляє прес-служба облради.

Зокрема, депутати підтримали внесення змін до ряду діючих програм. Серед яких: програма соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2018 рік, обласна програма «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017-2023 роки, програма інформаційного простору Херсонської області на 2017-2020 роки, обласна цільова програма сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017-2020 роки, програма формування позитивного іміджу та розвитку зовнішньоекономічної діяльності Херсонської області на 2016-2018 роки, обласна програма «Питна вода Херсонщини» на 2012-2020 роки, обласна програма розвитку міжнародного аеропорту «Херсон» на 2018-2020 роки та ін.

Окрім цього, програми, термін дії яких завершився, були зняті з контролю. До списку «екс-програм» увійшли: регіональна програма «Херсонщина без ліків-фальсифікатів» на 2013-2016 роки, програма зайнятості населення Херсонської області на період до 2017 року, програма підвищення енергоефективності та розвитку відновлювальної енергетики в Херсонській області, програма розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2013-2017 роки, регіональна цільова програма захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки та регіональна програма будівництва (придбання) доступного житла у Херсонській області на 2010-2017 роки.

Також депутати дали згоду на декілька «приєднань». А саме: на приєднання двох коледжів (Бериславського педагогічного коледжу ім. В.Ф.Беньковського та Генічеського медичного училища) до Херсонського державного університету та приєднання Херсонської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з вільної боротьби «Колос» до КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа з вільної боротьби» Херсонської обласної ради.

Підтримано і питання щодо новоутворень. Так, при обласній раді запрацює Наукова рада, а на базі Херсонського вищого училища фізичної культури та Херсонської школи вищої спортивної майстерності буде створено два відділення хокею з шайбою.

Також депутати підтримали введення до структури Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара відділу документів з медичних наук.

Окрім цього, було прийнято чимало рішень, пов’язаних із організацією діяльності комунальних установ. Серед яких: передача майна чи транспортних засобів від однієї комунальної установи іншій, списання непридатного до експлуатації майна, внесення змін до договорів оренди, подовження договорів оренди та оголошення нових конкурсів на право оренди нерухомого майна тощо.