Рішення міської ради – як результат діалогу депутатів та громади

Працюючи на своїх виборчих округах більшість депутатів міської ради уважно відноситься до звернень та пропозицій своїх виборців, які найчастіше звертаються з питаннями роботи житлово-комунального господарства міста, ремонту асфальтного покриття доріг та тротуарів, ремонту закладів соціальної сфери тощо.
До вирішення звернень своїх виборців депутати підходять комплексно та аналізуючи їх розставляють пріоритетність і першочерговість вирішення тих чи інших питань. В результаті фаховими спеціалістами міської ради готуються відповідні проекти рішень, які дуже ретельно розглядаються на засіданнях постійних депутатських комісій та направляються на розгляд сесії міської ради.
Так відбулось і 4-го серпня, коли депутати попередньо проаналізувавши звернення своїх виборців та розглянувши проекти рішень міської ради на засіданнях постійних депутатських комісій зібрались на засідання 13-ї позачергової сесії міської ради.
За результатами роботи сесії депутати внесли зміни до Програми благоустрою міста Нова Каховка, виділивши кошти на поточний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньо квартальних проїздів. А задля того, щоб ці ремонтні роботи були виконані вчасно та якісно депутати міської ради виділили кошти КП «Шляхово-експлуатаційне управління» на ремонт та переобладнання автомобільної техніки.
Аби місто не мало перебоїв з цілодобовим водопостачанням питної води рішенням сесії було виділено додаткові кошти КП «Міський водоканал» на оплату електроенергії та придбання матеріалів для ремонту водопровідно-каналізаційної системи.
Не забули депутати міської ради , що зовсім скоро в школах міста пролунає Перший Дзвоник і внісши зміни до Програми розвитку освітньої галузі виділили 57000 грн. на заміну вікон ЗОШ №10, 45628 грн. на поточний ремонт системи опалення ЗОШ №1 та 48000 грн. на придбання меблів для шкіл міста.
По завершені сесії міський голова Коваленко В.І. подякував депутатам за плідну роботу та запросив всіх на святкові заходи з нагоди 25-ти річчя Незалежності України, які відбудуться 24-го серпня.

Організаційний відділ міської ради

Джерело: офіційний сайт міста Нова Каховка