Увага! Зміни у правилах благоустрою Нової Каховки

Новокаховська міська рада прийняла рішення “Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою території міста Нова Каховка”.

З метою врегулювання питання поводження з рідкими відходами та приведення до чинних нормативних актів Правил благоустрою території міста Нова Каховка, встановлених рішенням міської ради від 9.12.2011 року №471, відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Державних санітарних норм та правил утримання населених місць, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я від 17.03.2011 року №145, постанови Кабінету Міністрів України від 7.06.2017 №406 «Про затвердження переліку будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію», керуючись пунктом 44 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

  1. Внести до Правил благоустрою території Нової Каховки встановлених рішенням міської ради від 9.12.2011 року №471 «Про встановлення Правил благоустрою території міста Нова Каховка» наступні зміни та доповнення:

1.1. Пункт 2.4 викласти в наступній редакції:

«Строк дії Правил необмежений. Зміна терміну дії Правил можлива в разі зміни правових актів, на вимогах яких базуються Правила.

Перегляд Правил здійснюється відповідно до статті 11 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

1.2. Пункт 7.3 доповнити десятьма абзацами такого змісту:

«Зливання рідких відходів у міську систему централізованого водовідведення здійснюється у місцях, визначених комунальним підприємством «Міський водоканал» м. Нова Каховка.

Приймання рідких відходів проводиться під наглядом та контролем відповідальних осіб комунального підприємства «Міський водоканал» м.Нова Каховка.

Виконавці послуги з вивезення рідких відходів, на всій території Новокаховської міської ради, укладають договір з комунальним підприємством «Міський водоканал» м.Нова Каховка на їх приймання до централізованої системи водовідведення.

Для збирання рідких побутових відходів у не каналізованих домоволодіннях обладнують вигреби (вигрібні ями) відповідно до вимог Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць. Забороняється скидати у вигрібні ями тверді побутові відходи (у тому числі пластмасову та скляну тару).

Послуги зі збирання та вивезення твердих і рідких побутових відходів, надаються згідно з договором.

При наданні одноразової послуги, замовлення на її виконання оформлюється за погодженням сторін за формою, яка встановлюється виконавцем (квитанція, касовий чек тощо).

При укладанні договору сторони встановлюють режим надання послуг, виходячи з потреби своєчасного видалення твердих і рідких побутових відходів та чинних нормативів накопичення відходів.

Режим надання послуг та показники якості їх виконання мають відповідати вимогам Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць.

Рідкі побутові відходи виконавець послуги вивозить у терміни, обумовлені договором, або за заявкою споживача (у міру заповнення вигребу, але не рідше одного разу на 6 місяців).

Перевозити рідкі відходи з вигребів (вигрібних ям) на території приватних володінь і використовувати їх як добрива у сільському господарстві не дозволяється».

1.3. У пункті 9 абзац двадцять шостий викласти в наступній редакції:

— наповнення вигребів (вигрібних ям) нечистотами вище ніж до 0,35 м від поверхні землі та влаштування вигрібних ям глибиною більше 2­х метрів.

  1. Рішення набирає чинності з дня опублікування.