Рівень виконання плану мобілізації по Херсонщині складає 80 %

    Про це доповів військовий комісар Херсонського обласного військового комісаріату Сергій Кока під час розширеної наради з головами районних державних адміністрацій, військовими комісарами районів області, головами військово-лікарських комісій, головними лікарями центральних районних лікарень та центрів первинної медико-санітарної допомоги, яку провів голова облдержадміністрації Андрій Путілов.
Так, Сергій Кока відзначив, що необхідно постійно підвищувати мотиваційні умови у період проведення часткової мобілізації військовозобов’язаних:«Кожного добровольця треба забезпечити соціальним пакетом. Щоб і він, і його родина відчували підтримку держави».кокаУ ході заходу Андрій Путілов зазначив, що для досягнення високих результатів необхідні додаткові заходи:«Тому метою нашої наради є розгляд недоліків і визначення нових допоміжних завдань, які будуть доведені вам до виконання відповідним розпорядженням».

Нагадаємо, мобілізація в 2015 році відбудеться в три етапи і триватиме з січня по серпень. Перший етап розпочався 20 січня і триватиме 90 днів. Протягом року в ЗСУ планується мобілізувати 200 тис. українців.

За матеріалами сайту Херсонської ОДА