Рівень визначає першість. Редактор Новокаховського радіо отримала відзнаку Національної ради з питань телебачення і радіомовлення

Сьогодні, 2 червня, перед початком великої апаратної наради міський голова Володимир Коваленко від імені голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка вручив грамоту редактору міської радіоорганізації Вікторії Деркач.

За словами «за значний внесок в розвиток телерадіоінформаційного простору» прихована щоденна праця Вікторії Миколаївни, спрямована на інформування новокаховської громади.  Ні для кого не секрет, що багато мешканців міста починають ранок з прослуховування новин, які їм з гучномовця «розповідає» ця жінка. А коли через технічні негаразди немає щоранкового ефіру, вони сприймають це як власну образу і скаргами виборюють своє право на те, аби слухати місцеве радіо.

– Нам є за що подякувати вам, – звернувся голова до Вікторії. – Багато людей сприймають ритм життя саме через ваш голос. А Нова Каховка є однією з територій, де мережа дротового радіомовлення збережена.

Робота міської радіоорганізації поза конкуренцією із сучасними новаціями та гаджетами.  І беззаперечний факт: новокаховчани з нетерпінням очікують місцевих новин по радіо, а для декого з них – це єдиний зв’язок зі світом.

Символічним є й той факт, що це нагородження відбулося напередодні Дня журналіста, який українська спільнота відзначатиме  6 червня. Як повідомив міський голова, Вікторія Деркач стала переможницею й обласного журналістського конкурсу, за що отримає ще одну нагороду.

До привітань приєднуються колеги Вікторії Миколаївни з редакції газети «Нова Каховка» та сайту «НК online». Зичимо Вам  успіхів, творчої наснаги, невичерпного джерела енергії та нових здобутків і досягнень.