“Різдвяні дзвони” у дитячій школі мистецтв Нової Каховки

26 січня у Новокаховській дитячій школі мистецтв відбувся традиційний щорічний  шкільний концерт «Різдвяні дзвони».

Цим заходом викладачі та учні підвели підсумки циклу новорічних та різдвяних свят. Тут лунали різдвяні та сучасні пісні у виконанні учнів вокально-хорового відділу Нартя Евеліни, Данилевської Поліни (викладач Черняєва О. В.), Яковлева Богдана (викладач Буліченко Л.О., концертмейстер Качинська А. І.), молодшого хору школи (керівник Гребенюк О. І., концертмейстер Полякова Т.В.), у виконанні учнів фортепіанного відділу Сідих Таїсії, Мельник Катерини, Стародубцової Вероніки (викладач Тишкова Н.В.), Слушаєва Микити (Полякова Т.В.), Юрченко Анастасії (Буліченко Л. О.).

Діти грали різноманітні мелодії народів світу. Народно-духовий відділ представив батькам та гостям концерту композицію на блок-флейті у виконанні Савченко Олексія (викладач ткач Ф.В.) та дуету у складі Галасова Ярослава (гітара)  і Мальченко Вероніки (домра) (керівник Подакова Л. М.).

Окрасою концерту стали цікаві хореографічні композиції зимової тематики у виконанні ансамблю танцю «Первоцвіт» (керівник Марина Ющенко).

Наприкінці заходу директор школи Галина Ходос привітала учнів та батьків з усіма новорічними і різдвяними святами, побажала здоров’я у новому році,  успіхів, досягнень, творчих злетів. Також вона нагородила грамотами учнів-переможців шкільних конкурсів на художньому відділі «Народні свята», «Новорічна еко-іграшка», а також  вихованців вокально-хорового відділу за  краще виконання українського ліричного твору а cappella в рамках конкурсу «Пісня солов’їна».