«ROBOFIRST – більше ніж роботи»

На початку березня у Харкові відбувся відбірковий турнір FIRST LEGO League, в якому взяли участь 32 команди.

До фіналу Всеукраїнського фестивалю «ROBOFIRST – більше ніж роботи» пройшло 13 команд, серед яких і команда Новокаховського техніко-економічного ліцею, яка посіла 6 місце. До її складу увійшли учні 8 та 9 класів Єва Дучева, Єгор Полозенко, Данило Рашевський, Павло Хоменко, Максим Курилкін, Олександр Таркан, Роман Гура, Таїсія Махотіна. Керівники проєкту – вчителі ліцею Світлана Куриленко та Ольга Козачок.

FIRST LEGO League – це програма проектного типу. Діти, які брали участь у програмі, за останні роки зіткнулися з низкою щорічних тем. Трьома ключовими аспектами FIRST LEGO League є робототехніка, дослідження та лідерство.

Мета програми – надихнути дітей вивчати STEM – науку, технологію, інженерію, програмування та математику – усе те, що рухає прогрес вперед! А також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO Education.

Використовуючи набори LEGO Mindstorms, кожна команда проєктує, конструює та програмує повністю автономного робота для змагання на спеціальному полі. Також діти досліджують тему поточного року, обирають актуальну проблему світового значення та придумують інноваційне рішення.

Щороку сезон FIRST LEGO League починається влітку, коли всі команди реєструються і дізнаються тему сезону, над якою працюють впродовж навчального року. Тема завжди пов’язана з актуальною світовою проблемою, тож у дітей є унікальна можливість дізнатися, що трапляється в світі та долучитися до його покращення.

Тема сезону 2019-2020: «CITY SHAPER – формуй місто», присвячена дослідженню та вирішенню проблем зростаючих мегаполісів, розбудови розумної, зручної та доступної інфраструктури для мешканців міст.

Вже більше 233 тисяч дітей з більш ніж 96 країн світу беруть участь у програмі. Україна приєдналась до FIRST LEGO League в сезоні 2012-2013, нині до неї долучилися вже 140 навчальних закладів .

Ми вітаємо команду НКТЕЛ з відмінним виступом, пишаємося та віримо у подальший успіх!