Робота на упередження

14 січня, за ініціативою Новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведено спільну оперативну нараду Новокаховського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції та міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.IMG_0974

Проаналізовано стан профілактики скоєння повторних кримінальних правопорушень неповнолітніми, які перебуває на обліку в міському відділі кримінально-виконавчої інспекції, а також визначено спільні пріоритетні завдання щодо недопущення в подальшому рецидивної злочинності серед неповнолітніх, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Станом на 1 січня 2016 року на обліку перебуває 7 неповнолітніх осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. Загалом протягом року спеціалістами центру соціальних служб їм надано 56 різноманітних послуг, а саме: інформаційні, соціально-педагогічні, соціально-психологічні, проведено лекцію-відеолекторій на тему «Торгівля людьми: міфи та стереотипи», проводилася профілактична робота щодо здорового способу життя та ін.

 Учасниками наради зазначено, що основна мета роботи із даною категорією – виявлення причин протиправної поведінки у засуджених осіб, здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання негативним явищам та їх подолання, надання допомоги в усвідомленні зроблених ними помилок, визначення шляхів та методів  їх подолання. А найголовніше − формування особистих установок для вирішення існуючих проблем та становлення підлітка, як особистості.

Ухвалено спільні рішення про покращення роботи з підобліковими неповнолітніми за місцем проживання та засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.