“Робота над помилками”

Відділом капітального будівництва виконавчого комітету Новокаховської міської ради спільно з міським відділом освіти проведено нараду з керівниками провідних будівельних організацій міста які протягом 2011-2015 років здійснювали будівельно-монтажні та ремонтні роботи на об’єктах установи.

Для участі у нараді були  запрошені інженери технічного нагляду,  інженери-будівельники відділу культури і туризму та центральної міської лікарні.

Начальник  міського відділу освіти Оксана Якубова ознайомила присутніх з ходом ревізії та  висновками фінансової інспекції.гон2

За інформацією Оксани Олександрівни, протягом двох тижнів ревізорами перевірено 53 об’єкта 13 підрядних організацій. Період перевірки – майже 5 років.

Будівельні організації міста гідно пройшли це випробування. Завдяки спільній та професійній роботі будівельних підрозділів, питання, які виникали у ревізорів, в основному, були вирішені в період перевірки.

Кожна підрядна організація «захистила» свої об’єкти та підтвердила обсяги виконаних робіт, за що отримали подяку від замовника.

Та все ж у  ході перевірки було виявлено ряд порушень та зауважень, які виникли через недосконалість законодавства та настанов, різне трактування правил підрахунків обсягів виконаних робіт, неточність у ДСТУ та інших нормативних документів. Були і арифметичні помилки, недостовірні данні. Тому відбулася відверта розмова з питання запобігання подібним випадкам та недопущення їх  у подальшому.

Особливу увагу  замовників необхідно звернути   на співпрацю з інженерами технічного нагляду та якість їх роботи. Ще одне питання, порушене на нараді –  стан виконавчої документації (якісне ведення журналів виконання робіт, своєчасне складання та підписання актів на приховані роботи, схем прокладання інженерних мереж та надання підрядною організацією документів, що підтверджують вартість матеріалів і конструкцій). Всі ці чинники суттєво вплинули на результати перевірки.

 Усім учасникам наради запропоновано проаналізувати  результати ревізії в міському відділу освіти та зробити відповідні висновки.

Як зазначила  начальник відділу капітального будівництва Світлана Гончаренко, подібні наради будуть проводитися регулярно.гон1

С.Гончаренко, начальник відділу капітального будівництва