Робота Новокаховського управління з надання адміністративних послуг в умовах карантину

Фахівці Новокаховського управління, з метою запобігання поширення вірусу COVID-19, пропонують використовувати можливості дистанційного зв’язку з Новокаховським управлінням ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та максимально скоротити відвідування ЦОП, користуючись електронними сервісами ДПС та Електронним кабінетом.

Зокрема, через відкриту частину Електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua) можна скористатись інформацією, яка є загальнодоступною, зокрема податковим календарем, інформацією з реєстрів страхувальників, платників єдиного податку, платників ПДВ та інших реєстрів, завантажити бланки податкової звітності тощо.

У приватній частині Електронного кабінету, після ідентифікації особи, крім зазначених вище сервісів, будуть доступні ще і такі:

– стан розрахунків з бюджетом;

– листування з органами ДПС;

– облікові дані;

– пошук інформації в реєстрах ДПС;

– подання заяв/запитів;

– подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді;

– сплата податків;

– перегляд даних СЕА ПДВ;

– інші електронні сервіси.

Також за допомогою приватної частини сервісу «Електронний кабінет платника», платники мають можливість отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з ДРФО для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи, термін подання якої  продовжено до 1 липня 2020 року.