Робота в умовах карантину

Урядові обмеження, що запровадженні у зв’язку з введенням загальнодержавного карантину на території Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади пролонговані до 22 травня. Робота в напрямку підтримки вразливих категорій населення, які в силу обставин, що виникли, не можуть самостійно забезпечити себе продуктами харчування, товарами першої необхідності, продовжується.

Так, на базі управління праці та соціального захисту населення створені мобільні бригади з надання таким особам соціальних послуг, створений місцевий антикризовий штаб, яким приймається та надається гуманітарна допомога та ін.

Управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради нагадує про роботу міських телефонних ліній, на які приймаються звернення про соціальні потреби одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми.

З інформацією про потреби одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми просимо звертатися за телефонами:

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – 9-07-51, 4-21-16, 4-53-51.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради – 5-37-58.

Служба у справах дітей – 4-25-76.

Новокаховський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів – 5-45-75.

Міністерством соціальної політики України розроблено інформаційну платформу «Допомога поруч» (далі – Платформа) https://dopomoga.msp.gov.ua/, яка розпочала свою дію з 10 квітня 2020 року та створена з метою забезпечення дотримання установлених правил карантину та убезпечення найбільш уразливих категорій населення від захворювань гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. Для забезпечення функціонування Платформи в області утворено «гарячу» телефонну лінію: (0552) 26-16-17, за якою особи, які потребують допомоги у забезпеченні продуктами харчування, дезінфікуючими засобами тощо, мають змогу повідомити про свої потреби або повідомити про надання допомоги потребуючим.

Управління праці та соціального захисту населення продовжує роботу в обмеженому режимі прийому громадян щоденно за телефоном та за допомогою інтернет-зв’язку upszn@ukrpost.net.

Увага! Звернення громадян приймаються електронною поштою за адресою upszn@ukrpost.net у вигляді сканкопій або фотокопій письмових звернень з підписом заявника з зазначенням дати та місця проживання (реєстрації). Заповнені бланки заяви, декларації можуть бути надіслані поштою або в електронній формі з використанням засобів телекомунікаційних систем, зокрема з використанням електронного цифрового підпису.

Отримати консультації у спеціалістів УПСЗН ви можете за наступними телефонами:

Відділ грошових виплат і компенсацій: 4-55-92, 5-48-55, 7-13-33.

Відділ соціальних гарантій інвалідів, ветеранів війни та праці, потерпілих на ЧАЕС та нагляду за призначенням пенсій: 5-16-65, 4-33-48.

Відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг: 4-54-60, 5-16-65.

Відділ з питань праці, соціально-трудових відносин та господарської роботи: 9-07-06.

Сектор державних соціальних інспекторів: 4-33-48.

Головний спеціаліст-юрисконсульт: 4-53-51.

Звертаємо увагу отримувачів пільг, субсидій та допомог на те, що на період карантину та один місяць після дати його відміни пільги, субсидії та допомоги, які було призначено раніше, призначаються в автоматичному режимі без звернення особи до управління праці та соціального захисту населення.

Тобто обмежений прийом громадян ні в якому разі не вплине на призначення пільг, субсидій та допомог, передбачених законодавством.

Управління з питань праці та соціального захисту населення