Робота з молодим поколінням – важливий елемент формування позитивного іміджу податкової

податковаОдним із важливих напрямів роботи фіскальної служби України є робота з формування та вдосконалення високої податкової культури населення для утвердження в суспільстві ідеології добровільної сплати податків всіма верствами населення.

Ця робота проводиться як з платниками податків, так і з майбутніми платниками податків – дітьми та молоддю, – адже виховання будь – яких суспільних норм поведінки починається з дитинства. Майбутні платники податків із шкільної лави повинні усвідомлювати, що податки відіграють важливе соціальне значення, тому їх сплата є важливим та почесним обов’язком громадян. З цією метою систематично проводяться заходи з підростаючим поколінням – майбутніми платниками податків.

Так, нещодавно фахівцями Новокаховської ОДПІ спільно з Головою «Новокаховського міського осередку «Асоціації ветеранів ДПС України у м. Новій Каховці» Миколою Марченком  проведено зустріч з майбутніми фінансистами та бухгалтерами – студентами Новокаховського приладобудівного коледжу. Під час зустрічі студенти ознайомилися із історією виникнення податків, особливостями їх функціонування на різних етапах історичного розвитку української державності.

Також, до уваги молоді було донесено зміни, які відбулися з початку року у податковому законодавстві, адже сьогоднішні  – це наші майбутні платники податків, які повинні орієнтуватися у податковому законодавстві.

Діти уважно слухали цікаву розповідь фахівців, брали активну участь в обговоренні питань та залюбки ділилися враженнями від почутого. На завершення зустрічі студенти  отримали відповіді на запитання, які їх цікавили.

Прес-служба Новокаховської ОДПІ