Роботодавці Херсонщини запрошують на сезонні роботи

26 квітня у Новокаховському міському  центрі зайнятості відбувся всеобласний ярмарок сезонних вакансій «Роботодавці Херсонщини запрошують на сезонні роботи», який мав на меті забезпечення роботодавців Нової Каховки та Херсонщини сезонними працівниками, прискорення працевлаштування безробітних і шукачів роботи.

Слід зазначити, що ярмарок відбувався одночасно у кожному районі (місті) Херсонської області за участю роботодавців районів (міст) та пропонуванням потреби інших роботодавців області, які мають сезонні вакансії з наданням житла.

У заході взяли участь 9 роботодавців з Нової Каховки та Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Захід відвідали понад 150 осіб з числа незайнятого населення.

Розпочала роботу ярмарку сезонних вакансій директор Новокаховського міського центру зайнятості Надія Котляр. Вона зазначила, що у нашому місті почалась активна підготовка до літнього періоду. Сільськогосподарські підприємства, бази відпочинку, магазини та кафе активно приймають на роботу персонал.  Тому одним із пріоритетів на сьогодні у діяльності Новокаховського міського центру зайнятості є визначення сезонної потреби у роботодавців та вчасне її укомплектування.

У ході роботи ярмарку сезонних вакансій шукачі роботи мали можливість поспілкуватись безпосередньо з представниками підприємств та ознайомитись з пропозиціями робочих місць  роботодавців як Нової Каховка та і Херсонської області, які мають сезонний характер роботи. З’ясувати детальну інформацію щодо виконуваної роботи, режиму і оплати праці, іншу інформацію, пов’язану з працевлаштуванням на конкретному підприємстві, отримати відповіді на питання.

Роботодавці презентували свої підприємства, надавали особам, які шукають роботу розширену інформацію про вакансії, проводили співбесіди з претендентами з метою підбору майбутніх працівників, запрошували на роботу.

Спеціалісти Херсонського центру професійно-технічної освіти ДСЗ  надавали консультації з питань професійного навчання за направленням державної служби зайнятості та презентували навчання за професіями.

За попередніми даними заповнили анкети та запрошенні на співбесіду 32 шукача роботи.