Роботодавці підвищили свою обізнаність

centr_zaniatosti

Днями у Новокаховському міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста за участю головного державного інспектора з питань праці в Херсонській області.

Про це розповіла начальник відділу взаємодії з роботодавцями І. Гузь.

У ході семінару були розглянуті такі питання: зміни до ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» щодо надання додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню батькам та особам, які їх замінюють, які мають на утриманні дитину віком до шести років; зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2015 року № 1266 «Про обчислення середньої заробітної плати для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням»; Постанова Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальний службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу».

Головний державний інспектор з питань праці в Херсонській області розповіла присутнім про зміни, що внесені до Кодексу законів про працю.

Новокаховським міським центром зайнятості буде і надалі проводитись широка інформаційно-роз´яснювальна робота з роботодавцями щодо змін в законодавстві України.