Родинне свято у ЗОШ №4

22 травня, саме в День святого Миколи Чудотворця, у Новокаховській ЗОШ №4 (директор  Володимир Барсук) пройшло незвичайне свято – шкільна родина вирішила започаткувати щорічний конкурс «СІМ’Я РОКУ».¦гаi

Найсміливіші, найрішучіші та найвинахідливіші родини Ненько, Земскових та Пшеничних не просто змагалися у конкурсах, а стали учасниками відомих телепередач на супутниковому телеканалі «Школа-родина №4».

З добрим словом до сімей, вчителів, батьків та гостей, які завітали на свято, звернувся директор школи.¬i©-ўЁбвгЇ Гарно прикрашена зала, добре продумана програма гарантували задоволення під перегляду. До речі, вела свято також родина – Тищенко Ольга Анатоліївна та її син, учень 10 класу нашої школи, Валентин.

На хліб-сіль, на слово щире, на бесіду мудру, на свято родинне сім’ї запросили учні початкової школи Брусенець Ярослава та Тищенко Віталій.image005

Важко було того дня членам журі. Адже визначити кращу родину серед дійсно зразкових сімей, звичайно, неможливо. А журі дійсно було компетентним: міський голова Коваленко Володимир Іванович, начальник відділу освіти Якубова Оксана Олександрівна, директор школи Барсук Володимир Григорович, заступник директора з навчально-виховної роботи Брусенець Тетяна Іванівна, представники батьківського комітету школи Яковлєва Олена Володимирівна та Петрова Людмила Миколаївна.

У перервах між конкурсами всі присутні почули і побачили музичні та хореографічні композиції, які підготували найталановитіші вчителі та учні нашої школи. До уваги глядачів було представлено вокальні виступи вчителя музики Лук’яневич Людмили Адамівни та вчителя хімії Деркач Наталі Володимирівни, групи дівчат-учениць 9 та 10 класу. Припав до душі і романтичний танок від учнів 9 класу «Зустріч у Парижі». Найбільше ж оплесків отримав колектив хлопців 8-10 класів зі своєю композицією у стилі попурі «Гостям присвячується».

Енергійно, із запалом сім’ї продемонстрували свої таланти, здібності, захоплення у конкурсах на мотиви відомих телевізійних передач: «Доки всі дома», «Україна має талант», «Найрозумніший», «Танцюють всі», «Хата на тата», «Майстер-Шеф».­®¬Ґа-1

image015Родини прийшли підтримали учителі, батьки та учні школи.

Після захоплюючих конкурсів, під час яких учасники шоу із задоволенням пройшли і витримали всі запропоновані їм випробування,  журі нелегко було визначити родину-переможця. Нею стала родина Неньків, яка отримала звання «Сім’я року 2015». Інші родини також отримали відзнаки: звання «Талановита сім’я» – у родини Пшеничних, а родина Земскових стала «Артистичною сім’єю».
Церемонію нагородження провели Володимир Іванович, Оксана Олександрівна та Володимир Григорович. Під час  нагородження мер звернувся до присутніх та відзначив, що таке свято в місті проведено чи не вперше і лише такі заходи покращують взаємини між людьми, сприяють взаєморозумінню, у нас з’являється бажання і прагнення берегти рідну землю, краще пізнати одне одного. Адже любов до батьківщини починається з сім’ї. Начальник відділу освіти відзначила душевну атмосферу свята, подякувала сім’ї та колектив школи за підготовку цього заходу.

Всі сім’ї отримали дипломи, квіти, пам’ятні стрічки, розвивальні ігри від адміністрації ЗОШ №4, а також подарунки від міського голови.

І, насамкінець – фінальна  пісня, яку разом зі вчителем Деркач Наталією Володимирівною заспівав і сам Володимир Іванович.

У фіналі всі учасники свята вийшли на сцену і їх бурхливими оплесками привітали глядачі.      бi¬п-бЇi«м­ 

image013 image027 бi¬п-2image020