Росія виступила проти зустрічі лідерів «нормандської четвірки»

Міністр закордонних справ Росії Сєрґєй Лавров заявив у понеділок, що немає умов для зустрічі лідерів «нормандської четвірки», тобто чотирьох держав (Франції, Німеччини, Росії, України), які ведуть переговори про врегулювання ситуації на сході України, передає expres.ua з посиланням на Польське радіо.

Росія виступила проти зустрічі лідерів «нормандської четвірки»Лавров заявив, що попередні домовленості лідерів «нормандської четвірки» не втілено в життя. Як пояснив політик, йдеться про розмежування ворожих сторін у трьох місцевостях. Голова російського МЗС підкреслив, що поки ці домовленості не буде реалізовано, доти «проведеня чергового саміту не було би добрим для репутації нормандського формату». Одночасно Лавров сказав, що під час своїх візитів до Франції та Німеччини він чув про ідею організації чергового саміту «нормандської четвірки».

Остання зустріч лідерів чотирьох країн у справі війни на Донбасі відбулася у Берліні у жовтні 2016 року. В рамках нормандського формату відбуваються також розмови міністрів закордонних справ – остання така зустріч відбулася у червні минулого року.