Росія захопила до 90% риболовецьких ресурсів України в Чорному морі

Росія захопила до 90% риболовецьких ресурсів України в Чорному морі. Про це “Крим.Реаліі ” заявив заступник голови Державного агентства рибного господарства України Андрій Кравченко, передає УНН.

Росія захопила до 90% риболовецьких ресурсів України в Чорному моріДо анексії Криму вилов в Чорному морі становив близько 40, до 50 тисяч тонн, але в зв’язку з останніми подіями частина наших промислових господарств залишилися на території Автономної Республіки Крим. Близько 90% ми втратили в Чорному морі промислових запасів – доступ до ресурсів, а також господарств і суден, які залишилися на анексованій території”, – заявив Кравченко.

Також Кравченко повідомив, що в 2018 році в Азовському морі виловили вже понад 37 тисяч тонн риби.

“В Азовському морі в 2018 році наші суб’єкти господарювання виловили вже понад 37 тисяч тонн – це досить великий обсяг, який частково забезпечує продовольчу безпеку нашої держави”, – зазначив він.

Нагадаємо, заступник помічника генсека НАТО з політичних питань і політики безпеки, спецпредставник генсека НАТО по Центральній Азії і Кавказу Джеймс Аппатурай заявив, що дії Росії в регіоні Чорного моря порушили військову рівновагу в цій зоні.