Російська омбудсмен поспілкувалася із Сенцовим і поцікавилася його здоров’ям

Уповноважена з прав людини Росії Тетяна Москалькова провела відеоконференцію з українським політв’язнем в РФ Олегом Сенцовим.

Російська омбудсмен поспілкувалася із Сенцовим і поцікавилася його здоров’ямПро це російська омбудсмен повідомила на своїй сторінці в Instagram, інформує expres.ua.

“Розмовляла з Олегом Сенцовим в режимі відеоконференції. Майже півгодини говорили про стан його здоров’я, про те, як він спілкується з рідними і сім’єю”, – повідомила Москалькова.

За словами Москалькової, Сенцов розповів їй, що веде електронну переписку з мамою, а право на дзвінки використовує для спілкування з сестрою. Також режисер багато читає.

“Прошу засоби масової інформації якомога делікатніше ставитися до висвітлення теми здоров’я Олега Сенцова. Нещодавно в ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що Сенцов знаходиться мало не в критичному стані, але він сам сьогодні сказав, що в цьому питанні часто згущують фарби”, – додала Москалькова.

Нагадаємо, раніше адвокат Сенцова Дмитро Дінзе повідомляв, що режисер виглядає гірше, тиждень тому у нього була друга криза, стан його здоров’я погіршується.