Російські кредитори почали вилучати майно сім’ї колишнього глави Генічеської РДА

Відомий своїми антиукраїнськими виступами колишній глава Генічеської РДА С.Німетуллаєв настільки захопився придуманою для нього російськими кураторами роллю «шоумена», який виступає на пропагандистських каналах та сторінках у соцмережах, що прогавив рішення російського суду про стягнення з його сина Рустема боргу на суму біля 40 млн. російських рублів та відповідно арешту «родинного» майна.

 Як нам стало відомо, це тільки частина боргових зобов’язань родини Німетуллаєвих в «російському Криму» (до речі все родинне (читай награбоване) майно зареєстровано саме на Рустема), які складають понад 700 тис. дол. США. При цьому, на даний час, російські кредитори, «піклуючись про безпеку» «колаборантів – боржників», вже розпочали процес вилучення майна, зокрема лишивши Німетуллаєвих їх вартісних іграшок – тюнінгованих «Мерседесів – Майбахів» батька та сина.

Це й не дивно, бо людина, яка навіть фактично не вміє писати, довірившись російським кураторам, мабуть, бездумно сподівалась на всіляку їхню підтримку, в тому числі і у вирішенні фінансових питань. Але сталося, не як гадалося…

На фоні політичного та фінансового банкрутства Німетуллаєвих, очікуємо на більш рішучі дії й української правоохоронної системи задля знешкодження каналів фінансування сепаратиста Німетуллаєва, які ще залишилися в нього в Генічеському районі Херсонської області.

Новий візит