Розбита пам’ять про героїв

В понеділок, 13 липня, до редакції зателефонувала новокаховчанка Валентина Петрівна і розповіла, що дуже схвильована станом стендів, розташованих в центрі міста на Першотравневій у сквері біля пам’ятника освітянам.

Зокрема, жінку вразив розтрощений стенд, на якому представлені імена і фотографії загиблих в зоні АТО. «Ми працювали з Віталієм Галетою. Тепер, коли проходжу по цій алеї героїв, сльози на очі навертаються. Невже не можна освіжити і відновити цей стенд?» – запитала Валентина Петрівна.

Редакції «НК» відомо, що влітку минулого року стенди, на яких представлено різні установи культурологічного напрямку, оновлювалися і на них замінювалося побите скло. Цього року на одній з недавніх апаратних нарад міський голова Володимир Коваленко дав доручення керівникам комунальних служб визначитися з більш зручним місцем для розташування цієї алеї. За інформацією начальника відділу культури і туризму Наталії Зарудної, на даний час ведуться обрахунки кошторисної вартості такого переносу. Також не виключається можливість закріплення алеї за однією з міських організації.

Коли у вівторок зранку кореспондент «НК» фотографував стенди, то біля тих, де розміщені фотографії наших загиблих в АТО містян, спілкувалися молоді люди, попиваючи каву з паперових стаканчиків. Неважко здогадатися, куди вони їх повикидали після бесіди. До того ж зрозуміло, що скло на стендах само по собі не б’ється. Тож для кого пам’ять?