“Роздуми” Катерини Гончаренко у картинній галереї Нової Каховки

Наприкінці лютого в картинній галереї ім. А.С.Гавдзинського розпочала роботу персональна виставка Катерини Гончаренко «Роздуми».

Це вже третя виставка Катерини, яку бачать шанувальники живопису в залах картинної галереї. Протягом двох років ми показували глядачам напрацювання молодої художниці, створені в студентські роки. В цій експозиції роботи минулих років доповнені сучасними. Як каже мисткиня, вона хоче закрити той цикл своєї творчості і подумує приступити до створення новітньої сторінки.
Виставка дуже різноманітна, багата в жанровому плані – пейзажі як міські, природні так і сільські; різнокомпозиційні натюрморти; портрети етюдні і закінчені з яскраво відображеними характерами натурниць.
На презентації виставки молода, дуже талановита, з високим потенціалом худижниця дала надію незабаром подарувати шанувальникам її нову виставку портретів. Буде цікаво спостерігати за творчим зростом вже не студентки Національної Академії образотворчого мистецтва та архітектури, а досвідченої художниці Катерини Гончаренко.

Виставка працюватиу галереї до кінця березня. Тож, шановні новокаховчани, не пропустіть!