Розклад руху автобусів на кладовища 23 квітня

«В поминальний день 23 квітня 2017 року перевезення пасажирів буде здійснюватися автобусами міських перевізників згідно змінених схем руху.

Комунальне підприємство  “Автоцентр” виділяє:

Маршрут № 1  “Ц.Основа – дачі “Дружба”

  • 1 автобус великої місткості в звичайному режимі руху з наданням пільг на проїзд пільговим категоріям пасажирів  (4 рейси) згідно затвердженого розкладу руху.
  • 1 додатковий середньої місткості в режимі маршрутного таксі від вул. Некрасова до кладовища

Маршрут № 2 “ Ринок – Реф. Депо”

  • 3 автобуси від зупинки «Реф.Депо» м.Таврійськ до кладовища м. Нова Каховка.

Перевезення здійснюватиметься в режимі маршрутного таксі.

Для 4 мікроавтобусв маршруту «вул. Зорге – Оскар» внесені зміни в схему руху: продовжений рух по вул. Букіна до старого кладовища потім по діючому маршруту до нового кладовища.

На маршруті № 6 “Ринок – Дніпряни”  перевезення пасажирів здійснюватиметься 2 автобусами від зупинки «вул.Французька» до кінцевої зупинки смт.Дніпряни з інтервалом руху 40 хв., 1 автобус в режимі маршрутного таксі відправлятиметься від зупинки «Військкомат» по маршруту Райське-Тополівка.

На маршрутах «Нова Каховка – Корсунка, Маслівка, Тополівка» рейсові автобуси здійснюватимуть перевезення від автовокзалу до сільських населених пунктів згідно діючого розкладу руху.

  • 4 додаткових автобуси працюватимуть в режимі маршрутного таксі від старого кладовища до нового кладовища.

ФОП «Перетятько Володимир  та Перетятько Віталій

Маршрут № 15 «мікрорайон «Східний» – м-н «Сокіл»

3 автобуси здійснюватимуть перевезення від зупинки  «вул. Портова                  (м-н «Східний») до нового кладовища м. Нова Каховка.

Маршрут № 7 “Ринок – Сокіл” 3 мікроавтобуси здійснюватимуть перевезення від автовокзалу до кладовища.

1 автобус по маршруту пр. Перемоги – вул. П.Комуни здійснюватиме перевезення пасажирів до нового кладовища.

1 автобус по маршруту Ринок – Плодове до кладовища.

На маршруті № 16 “Н.Каховка – Дніпряни”  перевезення пасажирів здійснюватиметься 2 автобусами від зупинки «вул.Французька» до кінцевої зупинки смт.Дніпряни з інтервалом руху 40 хв.

Додатково по 3 автобуси розпочинатимуть рух від зупинки «кінотеатр «Юність»та від зупинки «Будинок побуту» мікрорайон «Сокіл» до нового кладовища.

ФОП «Гридасова Л.О.»  

1 автобус великої місткості від старого кладовища до нового та 1 автобус                    ( в перервах між рейсами) від зупинки «Кінотеатр «Юність» до кладовища.

Рух транспорту розпочинається з 7 години, після 14 години автобуси сходять з лінії, на маршруті залишається рейсовий автобус “Ц.Основа – дачі “Дружба”, час відправлення останнього рейсу від зупинки «Кладовище» – 17.05

Додатково до кладовища приймають замовлення всі служби таксі.