Пора звітувати: розмова у Дніпрянах (оновлено)

Не встигли озирнутись, як  ще один рік нашого життя  добігає кінця. Яким він був для  Нової Каховки?  Які плани вдалося втілити в життя, а які — ні? З якими проблемами і здобутками зустрічатимемо новий? Про це та багато іншого у своєму традиційному річному звіті  перед громадою розповів міський голова Володимир Коваленко, який 27 жовтня  зустрівся з жителями  Дніпрянської селищної ради.

У Будинку культури Дніпрян  було велелюдно. Оскільки звітував не лише мер Нової Каховки, а й голова селищної ради Анатолій Білий, депутати міської ради Лілія Микитенко, Сергій Хоменко. Більше того — свої таланти  демонстрували усі вихованці БК, від найменшого до найстаршого, які за свою плідну діяльність впродовж року отримали відзнаки  від селищної ради.

Загалом зустріч видалась насиченою, плідною, і цікавою. Тим паче, що говорити дійсно було про що. Міський голова розповідав про те, чим сьогодні живе місто, що зроблено в Новій Каховці за поточний рік у сфері освіти, медицини, культури,  благоустрою території і т.п. «Яке основне завдання влади? Створити умови для життя — навчання, перевезень, занять спортом і т. д., — підкреслив Володимир Іванович. — Злагодженими зусиллями депутатського корпусу, виконавчого комітету, громадських організацій та об’єднань в Новій Каховці за звітний період забезпечено стабільну роботу галузей економіки, функціонування бюджетної сфери, установ та закладів на благо міста, в інтересах громади. На жаль, нашій країні сьогодні не вистачає трьох речей: взаєморозуміння, поваги і бажання нести відповідальність. Там, де постійно з’ясовують стосунки, ніколи немає нормального життя. І тільки ті громади, які розуміють, що їхні проблеми  можна вирішити спільними зусиллями, починають розвиватися і рухатися вперед. Злагоджена праця, порозуміння керівництва і депкорпусів усіх населених пунктів Новокаховської міськради  дали змогу усім нам  спокійно жити та працювати впродовж року, що минає. Тож треба докласти максимум зусиль, аби так було і надалі».

Дніпрянський голова Анатолій Білий детально зупинився на  тому, як конкретно за цей рік змінилися населені пункти селищної ради.

Усі заасфальтовані  тротуари, дороги, парканчики, «лежачі поліцейські», відремонтовані зупинки, приміщення БК, клубів, нову техніку, обладнання  та багато іншого присутні побачили на світлинах, презентованих в якості ілюстрації до звіту. «За два роки, які я працюю  на цій посаді, змінилось дуже багато. Нам вдалося зробити немало, та, сподіваюсь, що попереду — ще більше», — підкреслив А. Білий.