Розмова з учасниками АТО: “Нас почали забувати, як колись афганців”

Про це йшла мова  у Новій Каховці сьогодні, 15 листопада, під час зустрічі з координатором центру допомоги учасникам АТО при Херсонській обласній адміністрації Наталією Возаловською та її колегою Оксаною Кицею.

Метою розмови з новокаховськими учасниками АТО було вивчення конкретних існуючих проблем та інформування хлопців стосовно діючих всеукраїнських програм для тих, хто демобілізувався. До обговорень, крім учасників ГО «Біла стріла» (голова Д. Марков), долучилися керівники міських управлінь, організацій, відділів виконкому, працівники яких опікуються проблемами АТОвців.

Якщо говорити в цілому, то найактуальнішими для воїнів АТО є психологічна реабілітація, яка практично не надається в Україні. Також – монетизація пільг. Це питання теж іще не вирішене.

Щодо проблем, з якими новокаховські ветерани АТО зустрічаються найчастіше, – якість оздоровлення, зубопротезування, відсутність житла, недостатність державного фінансування на різні виплати, кредитування тощо. Кожну з озвучених  проблем Наталія Анатоліївна записала, аби  вирішити з керівництвом обласного і державного рівня.

Більш детально про зустріч читайте на шпальтах тижневика «Нова Каховка».