Відбулась 41 чергова сесія Новокаховської міської ради (Оновлено)

Сьогодні, 21 грудня, відбулась  41 чергова сесія Новокаховської міської ради, на яку прибуло 24  депутати із 36 обраних.

Депутати  розглянули близько 80 питань порядку денного.

Головним питанням  сесії було  прийняття бюджету на 2018 рік. Більшість питань стосувалася розподілу коштів, прийняття програм розвитку галузей медицини, освіти, культури, благоустрою міста та ін.

Як прокоментував міський голова Володимир Коваленко, програм розвитку  у місті  багато і вони відображають реальне життя Нової Каховки. А відтак, мер закликав депутатів відповідально поставитися до їхнього затвердження.

Після розгляду  питань порядку денного перейшли до основного – затвердження бюджету на 2018 рік. Доповідали по цьому питанню начальник фінуправління Ірина Фурсєєва і голова постійної планово-бюджетної депутатської комісії Павло Розломій. Павло Іванович детально поінформував депутатів і присутніх у залі про зміни у видатковій частині бюджету,  назвав конкретно, куди і скільки буде спрямовано коштів. Щодо перспективи він зауважив: подальший розподіл фінансів  залежатиме від виконання дохідної частини міського бюджету.

Ірина Фурсєєва доповіла про розподіл трансфертів, які днями надійшли до міста, і назвала остаточні показники бюджету-2018. Після цього міський голова Володимир Коваленко поставив проект рішення  на голосування. Він був затверджений  одноголосно.

Більш детально про те, як приймали головний фінансовий документ міста читайте на шпальтах тижневика «Нова Каховка».

До вашої уваги відеозапис засідання сесії.