Розпочато підготовку до наступного опалювального сезону

Перше питання засідання колегії, яка відбулася в облдержадміністрації, було присвячене одному з актуальних питань в області –  проходження опалювального сезону 2017/18 року, повідомляє прес-служба ХОДА.

Відкриваючи колегію голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв наголосив: «Задля якісної підготовки до наступного опалювального сезону вже сьогодні необхідно намітити план заходів, враховуючи  недоліки опалювального сезону 2016/17».

Вже зараз підрозділами ОДА розпочато підготовку плану першочергових заходів, які потрібно виконати для сталого проходження наступного опалювального сезону. Він включає своєчасну заміну аварійних ділянок на теплових мережах, оснащення приладами обліку теплової енергії до 90% будинків, розрахунок за спожитий природний газ більше ніж 100 % з урахуванням боргів минулих років та інші заходи, на виконанні яких також наголошувалося під час селекторних нарад з центральними органами влади.

Олександр Адамчик, заступник голови ОДА розповів, що в області орієнтовно до 1 червня буде створена комісія з питань організації якісної підготовки та сталої роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період 2017/18 року: «Обласна державна адміністрація  також буде надавати допомогу, створювати умови для  забезпечення своєчасної підготовки об’єктів енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи в опалювальному  сезоні  2017/18 року».