Розпочинається сезон полювання

З шостої години ранку 14 серпня на території мисливських угідь, закріплених за Новокаховською міською організацією УТМР, розпочинається сезон полювання на пернату дичину.

Шановні мисливці, до полювання допускатимуться власники мисливської гладкоствольної зброї, які мають державне посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини, квиток члена УТМР з відміткою про сплату членських внесків за поточний рік, картку відстрілу та дозвіл на зброю. Власники мисливської гладкоствольної зброї з протермінованим дозволом на зберігання та носіння до полювання допущені не будуть.

Особливу увагу просимо звернути на дотримання правил техніки безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю, неприпустимістю вживання алкогольних напоїв до або під час полювання, дотриманням протипожежної безпеки та недопущення фактів браконьєрства, за що передбачена кримінальна відповідальність.

Для отримання інформації щодо строків полювання та норм відстрілу пернатих та хутрових звертатись до Новокаховської міської організації УТМР за адресою: м.Нова Каховка, просп.Дніпровський, 46.

Олександр Реворук, начальник СКОЗ Каховського РВП ГУНП в Херсонській області