Розповідь про поета

P1080071

Літературна зустріч «Я тут поет. А лиш поети І серце ділять на усіх» (А.Бахута) – присвячений Всесвітньому дню поезії провели працівники Літературно-меморіального музею А.П.Бахути для дітей санаторію «Дружба». Учнівську молодь познайомили з основними віхами життям самобутнього українського поета Анатолія Бахути, творчість якого відзначено Міжнародною літературною  премією ім.О.Кручоних.

Знайомлячись з творчим доробком Анатолія Павловича, діти поринули у прекрасний світ лірики, патріотичності, громадянської мужності, безкомпромісної боротьби з ницістю і підступністю, поезією, яка вчить відстоювати правду і розкриває кращі риси нашого народу. Присутні подивились документальний фільм про А.Бахуту «Дотик до чуда», створений колективом Новокаховської філії ТДАТУ («Агроколеджу»).

P1080075

Активно  включившись у проведення літературної подорожі за творами поета, учні цікавились лірикою А. Бахути. В свою чергу, юна поетеса-аматор Василина Климук, яка мешкає в с.Чкалово Новотроїцького району, читала свої вірші, присвячені санаторію, в якому оздоровлюється.

Заступник начальника відділу Н.С.Зарудна