Розроблено 12 екскурсійних маршрутів, які показують етнічне розмаїття Таврії

1453811801_multicultural_tavriyaУ Херсоні почали реалізувати проект “Шлях через культури”, мета якого показати етнічне різномаїття Таврії, культуру та побут народів, які проживають у регіоні, – пише “Good news”.
Сайт “Шлях через культури” функціонує як освітній, і як туристичний ресурс. Кожен бажаючий може знайти інформацію про історичні та архітектурні пам’ятки, які мають відношення до різних етнічних груп Півдня України, статті про видатних особистостей краю, інформацію про сучасне етнокультурне життя регіону. Для цього достатньо обрати бажаний маршрут: Херсоном, Херсонщиною чи Таврією. Розроблені єврейський маршрут, грецький, румуно-молдовський, польський, німецький, кримсько-татарський, вірменський, український, болгарський, турецький, російський та караїмський. У планах – турко-месхетинський та інші.
Автори проекту Микола Гоманюк, Сергій Дяченко та Максим Афанасьєв закликають усіх херсонців приєднуватися до роботи, доповнювати маршрути новою інформацією.
Проект матиме також електронний додаток “Атлас етнічних груп Таврії”, де будуть розміщені фотографії людей, пам’ятників, цікавих об’єктів і предметів, карти етнокультурних туристичних маршрутів.