Рятувальники нагадали духовенству правила пожежної безпеки

3

Час наближується до великого християнського свята – Великодня. В цей день відбуваються святкові служби та посвячення пасхальних страв, тож у церквах та храмах знаходиться чимало людей, зокрема, у релігійних установах широко використовується відкритий вогонь, свічки і лампади.

Отже, вчора Новокаховські рятувальники почали проводити заходи по перевірці культових закладів по дотриманню в них  правил пожежної безпеки, так під час візиту до Української Православної Церкви Новокаховської Єпархії відпрацювали картку пожежогасіння. Для того, щоб убезпечити мешканців міста та служителів церкви від виникнення нештатних ситуацій під час святкувань, рятувальники також провели роз’яснювальну роботу з представниками храму щодо правил пожежної безпеки, продемонстрували роботу автоцистерни та нагадали правила користування вогнегасниками. Після цього всі спробували власноруч скористатися вогнегасниками.

2

Такі заходи вжиті для запобігання і своєчасного реагування на будь-які надзвичайні події, що можуть відбутися на Великдень у культових установах.

Шановні громадяни! Будьте обережними при використанні відкритого вогню на Великдень, дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки!

Провідний інспектор Олександр Мирошниченко