Рятувальники Нової Каховки провели рейд у Дніпрянах

Сьогодні, 25 травня, новокаховські рятувальники разом з представниками виконавчого комітету Дніпрянської селищної ради провели профілактичний рейд на території Дніпрян з метою запобігання виникненню пожеж на відкритих територіях житлової забудови.

Про це повідомляє Новокаховський МВ ГУ ДСНС України.

З початку 2018 року вже зареєстровано 17 загорянь сухої трави на відкритих територіях, з них більша кількість відслідковується на території Дніпрянської селищної ради. Причинами таких пожеж є людська недбалість: необережно кинутий сірник, недопалок, пустощі дітей з вогнем та особливу небезпеку становлять особи, що навмисно випалюють сухостій та горючі відходи. Нерідко на відкритих територіях, можна побачити сумні наслідки: чорна вигоріла земля, обвуглені дерева, дим, сморід. Виконавчий комітет Дніпрянської селищної ради приділяє велику увагу заходам для недопущення виникнення таких пожеж: місцеві працівники скошують сухостій,  вивозять гілля, суху траву в спеціально відведені місця, проводять бесіди з жителями на території селищної ради.

Незважаючи на це, деякі місцеві жителі нехтують правилами пожежної безпеки, вчасно не прибирають свої присадибні ділянки, систематично складають горючі відходи в невстановлених місцях та випалюють їх, що може призвести до розповсюдження пожежі на прилеглі житлові будинки, втрат людського життя та значних матеріальних збитків. Тому рятувальники звертаються до жителів населених пунктів з проханням не бути байдужими до навколишнього середовища та оточуючих, будьте обережні у поводженні з вогнем, не випалюйте сміття та суху траву, дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Лише спільними зусиллями рятувальників та свідомим ставленням громадян можна створити надійний заслін від пожеж, а значить захистити себе та природу від втрат.

Якщо помітили дим, тління або слабкий вогонь одразу телефонуйте 101!