Рятувальники провели командно-штабні тренування

12 квітня відбулись спільні командно-штабні тренування з організації гасіння масштабних лісових пожеж на території 8 кварталу Новокаховського лісництва ДП «Каховське ЛГ». Головна мета –  визначення рівню готовності та відпрацювання взаємодії органів управління, сил та засобів підпорядкованих підрозділів ГУ ДСНС до дій за призначенням  у разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з лісовою пожежею.Про це повідомляє рес-служба Новокаховського МВ ГУ ДСНС.

У тренуваннях взяли участь керівний склад ГУ ДСНС України у Херсонській області та Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства та органи управління зведеного загону гасіння лісових пожеж.

За задумом, 12 квітня 2017 року о 04 год. 15 хв. на території 8 кварталу лісового масиву Новоховське ЛГ», після відпочинку в лісі невстановлених осіб, які покинули вогнище не загашеним, виникла лісова пожежа. В результаті дії вітру вогонь швидко розповсюдився лісовою підстилкою. Станом на 04 год. 40 хв. площа пожежі склала 5 га. На гасіння були залучені усі сили та засоби Бериславського, Первомайського, Великолепетиського, Горностаївського, Новокаховського, Корсунського, Краснополянського лісництв. Не впоравшись з пожежею, начальником лісництва було прийняте рішення до залучення додаткових сил та засобів підрозділів ГУ ДСНС України у Херсонській області. Начальник Головного управління прийняв рішення на збір особового складу за сигналом «ЗБІР-АВАРІЯ» та розгортання на місці НС зведеного загону для подальшого гасіння пожежі.