Садок “Черемушки” долучився до написання всеукраїнського радіодиктанту

Працівники ЗДО ясел-садка №8 Новокаховської міської ради  (завідувач Тихонова З. М.) долучилися до написання  цьогорічного диктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує  спільна  мета». Для нашого колективу  цей захід проходить  не вперше. Третій рік поспіль працівники збираються разом  і беруть участь в  акції,  мета якої є  не лише перевірка грамотності. Це своєрідний символ єднання, солідарності  з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили  рідною мовою і зберегли її для нащадків. Заслуговує на увагу те,  що цього року  до педагогів приєдналися і працівники технічної служби закладу.

До Дня української писемності залучилися і наші вихованці. В старших групах пройшли тематичні заняття з розвитку мовлення та культури мовленнєвого спілкування, хвилинки поезії, на яких діти декламували вірші. Цікавою  та  продуктивною була  вікторина «Подорож українськими казками». У  другій половині дня відбувся клуб  «Калинонька»  за парціальною програмою «Україна – твоя Батьківщина» на тему « У  біленькій хатині є маленька дитина». Для батьків були  надані  рекомендації «Українська мова – це національна мова», «Мовленнєвий кодекс родини» та  інші,  запропоновані вірші для розучування разом з дітьми.

Таким чином,  усі учасники навчально-виховного процесу вдосконалили зв’язне мовлення та інтонаційну виразність рідної мови, поповнили та активізували   словниковий запас. Саме такі заходи об’єднують націю, виховують патріотичні почуття і любов до рідної Батьківщини.

Адміністрація  ЗДО я/с №8