Садок “Червоненька квіточка” відсвяткував 40-річчя

27 грудня ясла-садок №15 відсвяткував  40-річний ювілей. Недарма садочок має назву «Червоненька квіточка», адже так само, як квіточки під лагідним промінням розпускають свої пелюстки, так і наша малеча тут вперше розкриває свої здібності і талант.

У цій  великій , дружній сім’ї завжди тепло і затишно, тут працюють  чудові люди, які оточують любов’ю  і турботою дітей.

На свято завітало багато гостей, серед них люди, які керують, вболівають, відповідають за дошкільну освіту: заступник міського голови  Володимир  Сироватка, начальник відділу освіти Оксана Якубова, спеціаліст відділу освіти Марина Скрипнікова, депутати міської ради, а також ветерани дошкільного закладу, які багато років  життя присвятили вихованню та навчанню дітей дошкільного віку.

Всі старанно готувалися до свята- зусиллями педагогічного колективу та випускників минулих років була підготовлена цікава концертна програма. Пісні, таночки, вірші перепліталися із спогадами та розповідями про минулі роки із життя дошкільного закладу.

Зі словами привітання і теплими спогадами про ясла-садок виступила колишня завідуюча ДНЗ А. Соменко  та старша медична сестра Г. Павлова, які запам’яталися всім, як творчий, талановитий педагог, добрі і чуйні люди.

З теплими та щирими словами привітання на святі виступили гості. Вони привітали всіх присутніх зі святом та вручили грамоти , цінні подарунки і  багато квітів.

У концертній програмі на ювілейному святі брали участь  хореографічна група школи мистецтв під керівництвом Марини  Ющенко, випускники дошкільного закладу – учні музичної школи та будинку дитячої творчості Пецов Віталій, Бражуненко Артем. Вони подарували присутнім  чудову музичну композицію та пісню.

Свято  видалось надзвичайним, оскільки на ньому зустрілися сум розставання і радість  зустрічі, очі присутніх сяяли радістю від спогадів про улюблений дитячий садок.

Як і на кожному святкуванні  дня народження найочікуванішим моментом був святковий торт із сорока запаленими свічками, які задмухували дошкільнята і весело плескали в долоні.