Садок “Дюймовочка”: Створюємо красу власноруч!

Напевно, кожен у своєму житті робив аплікацію. Це одне із найулюбленіших занять дітей. Малюкам завжди подобається щось вирізати з паперу  або тканини, клеїти, розфарбовувати і, як підсумок,  отримувати творіння, зроблене власноруч.

Аплікація  – один з  найдавнішіших  видів декоративно-ужиткового мистецтва. А одним з найцікавіших видів даної техніки є рвана аплікація.

Днями у ДНЗ я/с №1 «Дюймовочка» (завідувач Ірина Матвієнко) відбувся захоплюючий і цікавий майстер-клас , що мав назву «Створюємо красу власноруч». В ході заняття вихователь-методист О. Стуканова, вихователь групи  № 6 Н. Борова надали педагогам закладу інформацію про виникнення та види аплікації, познайомили з технікою послідовності виконання художніх робіт  з дітьми.

Всі учасники  вчергове переконалися: рвана аплікація розвиває, як у дітей так і у дорослих,  художню уяву, естетичний смак, конструктивне мислення, дрібну моторику і тактильні відчуття. Гарним підсумком заходу стали  виготовлені  педагогами яскраві, неповторні, креативні роботи.