Садок «Дюймовочка» відсвяткував 55-річний ювілей (Фото)

Радісну подію, 55-річний ювілей від Дня заснування відзначив 1 квітня дошкільний начальний заклад ясла-садок №1 «Дюймовочка» ( завідувач Ірина Матвієнко). Ювілей садочка – це особлива подія, в цей день ще здалеку можна було здогадатись, що тут – свято, лунає музика і пісні, букети квітів, повітряні кульки, святковий настрій, гомін.

Рівно 55 років тому відчинилися двері закладу для малюків та їхніх батьків. Це достатньо великий термін, але, незважаючи на поважний вік, садок  йде в ногу з часом.

На свято до садка  завітало чимало гостей, дітей, батьків, ветеранів. Тут пам’ятають тих, хто раніше працював у дошкільному закладі і присвятив себе вихованню. Працівники щиро привітали ветеранів. Серед почесних гостей, які постійно допомагають, відгукуються на потреби, відповідають на запитання, розуміють проблеми дошкілля, – міський голова Володимир Коваленко, начальник відділу освіти Оксана Якубова, спеціаліст відділу Марина Скрипнікова, депутати міської ради Олександр Афанас’єв, Сергій Хоменко,  а також члени Асоціації закладів освіти сприяння здоров’ю, завідувачі  закладів дошкільної освіти Л. Величко, Т. Дудник, З.  Тихонова.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, інноваційний перетворюючий пошук представники влади вручили колективу почесні грамоти. І, вичайно ж, не обійшлося без подарунків.

Всі присутні на святі поринули в  атмосферу арт-кафе «Дюймовочка». Запам’яталися таночки у виконанні як дітлахів, так і дорослих, веселі пісні, гумористичні частівки, вірші, заплітання коси, ювілейний торт. Святковий концерт колектив підготував з притаманною йому творчою винахідливістю, добротою. На святі було по-родинному затишно, радісно, всі присутні отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій.

“Ми впевнені, що дошкільний начальний заклад ясла-садок №1 «Дюймовочка» відсвяткує ще не одну славетну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь”, – підсумували вихователі.