“Самопоміч” вимагає від уряду пояснити, яким чином формуються тарифи

тариф светЧлени об’єднання «Самопоміч» просять уряд пояснити людям, чому баланс газу зменшується, а тарифи ні. Про це повідомляється на офіційному сайті партії.

Тотальна недовіра до влади спровокована страхом людей перед холодною зимою, заявляє голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

Він стверджує, що у містах та селах люди не знають, як і з чого будуть сплачувати за комунальні послуги, коли розпочнеться опалювальний сезон.

«У людей є тотальна недовіра і агресія до політики і політиків. І зумовлена вона передовсім страхом. Люди бояться, і запитують як пережити зиму? Прем’єр каже – утеплюйте доми. Чим і за які кошти – не каже. Тобто є цікаві пропозиції, але не якісні механізми допомоги людям», – констатував Олег Березюк.

Депутат наголосив: «Ми не знаємо, яким чином формуються тарифи. Баланс газу зменшується, а тарифи ні. І Уряд до нині не подав аргументованої відповіді, чому перерахунок не здійснюється».

Минуло тижня депутат «Самопомочі», заступник голови комітету з питань ЖКГ Альона Бабак заявила, що тарифи на газ мають бути переглянуті, адже обсяги фактично спожитого газу менші, ніж було закладено у план при розрахунку.