Самотні новокаховчани похилого віку отримали допомогу

Без допомоги людей з добрим серцем, волонтерів, благодійних фондів прожити інвалідові, пенсіонерові, самотній людині вкрай важко. Завдячуючи небайдужим людям, життя одиноких громадян, – підопічних Новокаховського Територіального  центру стає кращим, наповнюється увагою, турботою і теплотою.

На початку червня поточного року несподівано відбулось знайомство з однією непересічною, людиню, яка має велике серце і щиру душу, – директором ТОВ «Новокаховський м’ясокомбінат «Мрія» Андрієм Марцеленко. Його допомога стала незамінною для людей, які перебувають на обліку у Центрі. Це переважно продукти харчування: фабрикати, фарш «Асорті», супові набори).

Для 150  самотніх громадян, які не мають можливості самостійно пересуватись, було здійснено забезпечення продуктами харчування керівником підприємства та торговим агентом Людмилою Громяк.  Забезпечення продуктами відбувалось через соціальних робітників територіального центру. Хто мав змогу – підходили самостійно.

Непросто нині домовитися з керівниками господарств про отримання благодійної допомоги для одиноких громадян похилого віку та інвалідів. Та завдяки небайдужості, чуйності окремих керівників  нам це вдається.

Працівники територіального центру вдячні тим, що поміж нас є добрі й щирі люди, які готові допомогти, поділитися, залишаються в такий важкий час Людьми з великої літери. DSC01172 DSC01176

 

                                           Людмила Логвінова, директор територіального центру