Санкції вдарили по Росії і дали чітко зрозуміти, що є ціна, яку вона заплатить за все – держсекретар США Керрі

Державний секретар США Джон Керрі прокоментував значення санкцій, накладених на Росію, на конференції «Роль США у світі», що проходить у вівторок у Вашингтоні. Посадовці та експерти обговорюють у ході події проблеми переходу влади від Барака Обами до новообраного президента Дональда Трампа, зовнішню політику, історичне значення минулих та сучасних подій. Про це повідомляє Голос Америки.

Secretary Kerry Discusses Top Foreign Policy Priorities at USIP's "Passing the Baton 2017: America's Role in the World" Event
U.S. Department of State / www.flickr.com

«Росія увійшла в Грузію, Південну Осетію та Абхазію, і нічого не було зроблено – жодних санкцій, нічого, – підкреслив Керрі. – Тоді ми прийшли [до влади]. І коли Росія втрутилася в Україну, ми переконали Європу і наклали санкції. Ці санкції неабияк вдарили по Росії і дали чітко зрозуміти, що є ціна, яку вона заплатить за все це. І, всупереч інстинктам багатьох у Європі, тих, хто хотів позбутися санкцій, нам вдавалося безперервно розгортати і утримувати їх, добиваючись виконання Мінських угод».

Більше думок та відео можна переглянути на сайті Голос Америки.