СБУ: днями ПВК “Вагнер” перекине на Донбас близько 100 бойовиків

Найближчими днями терористична приватна військова компанія “Вагнер” готує до перекидання на окуповані території Донбасу чергову партію із близько 100 бойовиків. Про це повідомляє прес-центр СБУ, передає УНН.

СБУ: днями ПВК "Вагнер" перекине на Донбас близько 100 бойовиків“Спецслужби РФ продовжують використовувати найманців “Вагнера” для ескалації бойових дій на сході України. За інформацією СБУ найближчими днями до тимчасово окупованого Донецька прибудуть близько ста бойовиків зі складу ПВК “Вагнер” для підтримки терористичного угруповання “ДНР”, – йдеться у повідомленні.

У СБУ зазначили, що черговим беззаперечним доказом злочинної діяльності ПВК “Вагнера” в Україні, який буде долучений до матеріалів кримінальної справи, є зізнання самих найманців, які у деталях підтверджують інформацію СБУ.

Нагадаємо, раніше волонтерська розвідувальна спільнота InformNapalm опублікувала інформацію щодо членів так званої ПВК “Вагнера”. Волонтери оприлюднили особисті дані 26 найманців (25 танкістів і один начальник служби ПММ).