Село живее, коли працює дитячий садок

sadok

Село живе і розвивається, коли на його території успішно функціонують школа та дитячий садок. Так сталося, що на території Райської сільської ради у селах Обривка та Маслівка  довгий час не працював дитячий дошкільний заклад. Будівля є, але вона не використовувалася за призначенням і перебувала у непридатному для експлуатації стані.

Про це повідомляє начальник відділу капітального будівництва Новокаховського міськвиконкому Світлана Гончаренко.

Завдяки численним  зверненням  міської влади до різних установ, з державного бюджету виділені кошти на реконструкцію будівлі, Райська сільська рада теж допомогла своїми коштами. Зроблений великий обсяг будівельно-монтажних робіт: замінені зовнішні інженерні мережі електропостачання, водопостачання та каналізації. Змонтована нова система опалення з використанням альтеративного джерела теплопостачання – котлом на вугіллі, системи електропостачання, вентиляції та пожежної сигналізації. Виконані внутрішні опоряджувальні роботи, замінені віконні блоки на енергозберігаючі.

Зараз в будівлю знову повернулися будівельники для наведення остаточного ладу: ТОВ «Монтажник» перевірив стан внутрішніх сантехнічних мереж, запустив роботу системи  опалення, яка працює відмінно, ПМП «Віра» перевезло на свою виробничу базу секції огорожі для ремонту і подальшого фарбування, готує матеріали для ремонту тіньових навісів та остаточних оздоблювальних робіт.

У господині садка, голови Райської сільської ради Макарової Наталі Леонідівни, свої  приємні турботи: разом з відділом освіти займається придбанням устаткування, меблів, посуду, білизни та іншого краму для того, щоб у вересні будівля наповнилася дзвінким гомоном маленьких мешканців.