Семінар в Новокаховській ОДПІ відвідали місцеві підприємці та бухгалтери

В Новокаховській ОДПІ проведено семінар для платників податків на тему: «Податки 2015 року – основні новації, а також практичні рекомендації їх застосування. Актуальні питання щодо адміністрування податків, зборів та єдиного соціального внеску. Декларування доходів громадян».

Розпочала семінар в.о. начальника Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Галина Серебрянська, яка подякувала присутнім за високу податкову культуру, за своєчасну та в повному обсязі сплату податкових зобов’язань до бюджетів усіх рівнів.

«За 2014р. по м. Нова Каховка до Державного бюджету зібрано 178 млн.грн. та до місцевих бюджетів 130 млн.грн.

Мета нашої сьогоднішньої зустрічі полягає насамперед в тому, щоб ознайомити Вас з основними змінами, які відбулися в податковому законодавстві. Адже тільки обізнаний платник може:

по – перше вчасно, в повному обсязі виконувати свій обов’язок;

по – друге уникнути порушень, за які передбачена як адміністративна, фінансова так і кримінальна відповідальність» – зазначила Галина Миронівна.

Галина Миронівна повідомила, що Верховною Радою наприкінці грудня минулого року ухвалено низку законів, якими внесено зміни до податкового законодавства згідно Закону України від 28.12.2014 № 71-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”, скорочено кількість податків, зборів і платежів. Також звернула увагу, що Законом від 25.12.2014 № 63, який набрав чинності 17.01.2015 року, внесено зміни до Податкового кодексу України щодо застосування податкового компромісу. Вказаний закон передбачає особливості уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток та податку на додану вартість у разі завищення витрат або/та податкового кредиту.P1050156

У разі застосування податкового компромісу передбачено можливість звільнення платників податків від фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності.

Під час зустрічі фахівці інспекції ознайомили учасників семінару з основними змінами в адмініструванні податку на додану вартість, податку на прибуток, ЄСВ, РРО, акцизному податку, податку на нерухоме майно, рентних платежів, податку на доходи фізичних осіб, військового збору, спрощеної системи оподаткування та ін.

На семінарі крім СГ юридичних та фізичних осіб були присутні і представники управління Пенсійного фонду у м.Нова Каховка, місцеві ЗМІ, представники Новокаховського міського центру зайнятості.

«Новокаховська ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області, як і завжди налаштована на всебічну підтримку бізнесу та громадськості, адже наша спільна праця полягає у стабільності та покращенні економічної ситуації в країні. Ми розраховуємо на те, що представники бізнесу не лише будуватимуть прозорі стосунки із податківцями, а й допомагатимуть знаходити правильні рішення щодо удосконалення податкового законодавства. Незважаючи на такий складний час, сподіваємося, що Ви і надалі будете сумлінно і чесно виконувати свій податковий обов’язок, усвідомлюючи, що державі дуже потрібні додаткові кошти»», – підкреслила Галина Серебрянська наприкінці зустрічі.

Наступний семінар відбудеться на початку лютого.