Семінар, який згуртовує, надихає та додає впевненості

З 25 по 27 квітня у смт. Крижопіль  Вінницької області проходив Всеукраїнський семінар для тренерів з національно-патріотичного виховання. У ньому взяли участь тренери з усіх куточків України. Вони переконані в тому, що саме національно-патріотичне виховання підростаючого покоління є запорукою щасливого майбутнього України і прагнуть виховати справжніх патріотів рідної землі.Серед учасників семінару була і Раїса Фединяк, заступник директора з виховної роботи Дніпрянської школи, яка є опорною школою міста з національно патріотичного виховання. Отримавши свідоцтво тренера, свій досвід Раїса Михайлівна намагається передати своїм колегам, через проведення із ними тренінгових занять. Вона чудово розуміє, що тільки у тісній співпраці можна досягнути бажаних результатів. Зрозуміло, що усі тренерами бути не можуть, але елементи тренінгу у своїй педагогічній діяльності використовувати мають можливість усі вчителі школи.

Завдячуючи організаторам даного семінару, Раїса Михайлівна отримала  змогу побачити, як безпосередньо у практичній діяльності через роботу навчальних та позашкільних заходів здійснюється національно-патріотичне виховання школярів Вінниччини, зокрема Крижопільщини.

Відвідавши школи, Раїса Фединяк була до глибини душі вражена матеріально-технічним забезпеченням та оформленням навчальних закладів.   «Я не була на семінарі за кордоном, – зазначила вона, – але я побачила європейський куточок на своїй славній подільській землі». Раїса Михайлівна   наголошує: “Ми живемо у час змін і робимо те, що можемо, але нам потрібна підтримка і ми створимо нову школу – школу ХХІ ст., в якій найвищою цінністю  буде ДИТИНА!”.

 

Лілія Микитенко, директор Дніпрянської ЗОШ