Серед кращих представників туристичної галузі області – новокаховчани

Більше чотирьох десятків років у вересні, у всьому світі відзначається Міжнародний День туризму. Професійне свято тих, хто забезпечує мандрівникам комфортний відпочинок. І свято усіх, кого ваблять подорожі та простори, активний і цікавий відпочинок.

Свято це, так чи інше, стосується кожного з нас. Будь-яка людина хоча б раз у житті подорожувала, змінювала обстановку і тим самим відчувала більшу повноту життя. День туризму безпосередньо стосується усіх працівників туристичного бізнесу. У цей день вітають туроператорів, турагентів, працівників готелів, пансіонатів, баз відпочинку, рекреаційних комплексів, екскурсоводів, усіх причетних до розвитку туристично-рекреаційного комплексу області.

Вчора, 27 вересня, у Херсонському обласному художньому музеї ім. О.О.Шовкуненка відбулися урочистості з нагоди святкування в області Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

Щирими словами привітав представників найперспективнішої галузі Херсонщини від очільника області та від себе особисто заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь.

«Протягом останніх двох років ми переживаємо конкретний бум розвитку туризму на Херсонщині і це відображено, як в показниках надходжень до бюджетів усіх рівнів, так і по кількості туристів, які приїжджають в наш регіон. В минулому році за яскравими враженнями та неповторними емоціями в область приїхало понад 3,5 млн гостей, а сума надходжень туристичного збору до місцевих бюджетів становила понад 2 млн грн. Цьогоріч ці показники зросли», – наголосив Андрій Балонь.

Кращих працівникив туристичної сфери області було відзначено подяками голови Херсонської обласної державної адміністрації. Від Нової Каховки подяки отримали:  Павло Ярмій (голова ГО “Агенція регіонального розвитку ТОТГ”), Олена Іщенко (спеціаліст по зв’язкам з громадськістю ПАТ “ДМК “Таврія”) та Вячеслав Костенюк (директор КП “Агенція регіонального розвитку”).

Урочистості супроводжувалися музичними та вокальними номерами вихованців Херсонського училища культури, які дарували присутнім чудовий настрій.

По завершенню святкової програми всі бажаючи мали змогу відвідати музейні експозиції, здійснити інтерактивну екскурсію на башту Музею та неформально поспілкуватися.

Автор: Кухта Надія, сайт Херсонської ОДА